Αγαπητές φιλές Ο Ναυτικός Όμιλος Λέρου προσκαλεί όλα τα μέλη του ομίλου με τις οικογένειές τους και τους φίλους, την Κυριακή το μεσημέρι 6 Απρίλιου μετά τον καθαρισμό των ακτών , στο κτήριο του ναυτικού ομίλου , να γιορτάσουμε όλοι εμείς μαζί!!!
Στρώνουμε τραπέζι με σαρακοστιανούς μεζέδες φτιαγμένοι από τα χεράκια των γυναικών, μελών του ομίλου μας, ανταλλάσουμε γεύσεις , χαμόγελα και τσουγκρίζουμε με ουζάκι όλοι μαζί!!!
Καλούμε τα παιδιά, μικρά και μεγάλα, να ζωγραφίσουν στον τοίχο αφήνοντας για πάντα την ζωγραφική υπογραφή τους…
Η συμμετοχή σας και η παρουσία σας στην γιορτή θα μας χαροποιήσει ιδιαιτέρως.
Πάρτε το κέφι σας και ελάτε !!!