Feb 22, 2020 Last Updated 20:07, στις 21-02-2020

ΛΕΡΟΣ: Τα ονόματα των επιτυχόντων του Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ, 2014

Σχολιάστε το άρθρο
Κατηγορία: Τα νέα της Λέρου
Εμφανίσεις: 8572 φορές

ονόματα επιτυχόντων

Τέλος η αγωνία για τους χιλιάδες υποψηφίους των Πανελλαδικών Εξετάσεων, καθώς ανακοινώθηκαν σήμερα οι βάσεις εισαγωγής σε Πανεπιστήμια και ΤΕΙ.

Διαβάστε παρακάτω τα ονόματα των επιτυχόντων του Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Λέρου στα Τριτοβάθμια Εκπαιδευτικά Ιδρύματα, ταξινομημένα ανά σχολείο.

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ


  • ΑΡΑΠΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • ΓΙΑΓΚΑ ΑΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  • ΕΛΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  • ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
  • ΚΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΚΑΠΑΝΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
  • ΚΟΥΤΟΥΖΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
  • ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2.ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  • ΜΑΡΔΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΜΑΡΚΙ ΣΙΜΟΝΕ ΛΟΥΙΤΖΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  • ΝΤΑΛΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΧΑΡΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΙΝΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  • ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΝΤΙΠΙΕΡΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  • ΠΑΚ ΝΤΜΙΤΡΙ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ ΛΙΟΥΜΠΟΒ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  • ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΥΡΙΑΜ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • ΣΙΔΕΡΗ ΔΑΝΑΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΣΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
  • ΣΟΥΡΜΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΑΠΗ ΘΩΜΑΣ ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
  • ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΟΥΛΙΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
  • ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΛΕΙΩ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΑΛ ΛΕΡΟΥ


  • ΑΚΟΓΛΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  • ΑΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΘΕΙΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΗΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
  • ΚΑΠΙΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ
  • ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΜΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
  • ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
  • ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΣΚΟΡΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

Πείτε κάτι εδώ...
Είστε επισκέπτης
Διαφορετικά σχολιάστε ως επισκέπτης με ψευδώνυμο
Φόρτωση σχολίου... Το σχόλιο θα ανανεωθεί μετά 00:00.

Γίνετε ο πρώτος επισκέπτης που θα σχολιάσει.

Βρείτε μας στο Facebook