Μέτα τις αρχαιρεσίες που διεξήχθησαν στον Λεριακό Όμιλο Σκαφών για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου σύμφωνα με το καταστατικό, η σύνθεση του νέου Δ.Σ. είναι η εξής:
1. Παγώνης Ιωάννης ΠΡΟΕΔΡΟΣ, 2. Πιακούλης Κων/νος ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ, 3. Μπουλαφέντης Γεώργιος ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ, 4. Δράκος Νικόλαος ΤΑΜΙΑΣ, 5. Μούγγρος Χρυσοβαλάντης ΕΦΟΡΟΣ ΥΛΙΚΟΥ, 6. Ζουμπουλης Γεώργιος ΜΕΛΟΣ, 7. Παγώνης Σταμάτης ΜΕΛΟΣ
Εκπρόσωποι Ομοσπονδίας: 1. Μαρδόγλου Αναστάσιος, 2. Παραδείσης Νικόλαος.
Καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο τους.
lerosnews.gr