ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ- Σας προσκαλούμε το Σάββατο 02/09/2023 και ώρα 19:30 στη «Γιορτή της Τράτας – Ψαρά» που διοργανώνουν ο Δήμος και ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδικών Σταθμών – Αθλητισμού Πολιτισμού Λέρου, στο λιμάνι του Παντελίου.
Θα ακολουθήσει λέρικο γλέντι με δωρεάν θαλασσινούς μεζέδες και κρασί.
Συμμετέχει ο Πολιτιστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος «Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΣΤΡΟΥ».
Είσοδος ελεύθερη.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΡΕΚΟΣ