Από τον δήμο Λέρου, ανακοινώνεται ότι λόγω επικίνδυνων καιρικών φαινομένων, όλες οι σχολικές μονάδες του νησιού θα παραμείνουν κλειστές με Απόφαση Δημάρχου αύριο Παρασκευή 27 Ιανουαρίου 2023 για την προληπτική προστασία της Δημόσιας ασφάλειας.
Από τον δήμο Λέρου, ανακοινώνεται ότι λόγω επικίνδυνων καιρικών φαινομένων, όλες οι σχολικές μονάδες του νησιού θα παραμείνουν κλειστές με Απόφαση Δημάρχου αύριο Παρασκευή 27 Ιανουαρίου 2023 για την προληπτική προστασία της Δημόσιας ασφάλειας.