Dec 07, 2019 Last Updated 09:44, στις 07-12-2019

Αποτελέσματα εκλογών ΤΕΕ Δωδεκανήσου

Σχολιάστε το άρθρο
Κατηγορία: Δωδεκανησιακά νέα
Εμφανίσεις: 3805 φορές

Σύμφωνα με την καταμέτρηση των αποτελεσμάτων για τις εκλογές στο Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδος – Τμήμα Δωδεκανήσου οι παρατάξεις έλαβαν:

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Ψηφίσαντες:
Έγκυρα:
Άκυρα:
Λευκά:
693
683
8
2
1 ΔΚΜ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 226
2 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.) 171
3 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΩΣΙΣ 77
4 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 23
5 ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 186
ΣΥΝΟΛΟ: 683

ΔΚΜ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μαρία Χ. 42
2 ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ Χρήστος Χ. 38
3 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ Αντώνιος Ε. 157
4 ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ Αρχοντούλα Ε. 27
5 ΖΑΧΑΡΙΟΥ Νικήτας-Νικόλαος Α. 18
6 ΘΑΡΡΕΝΟΣ Παναγιώτης Κ. 27
7 ΚΑΚΝΗΣ Εμμανουήλ Α. 30
8 ΚΑΜΠΑΣΤΑΝΑΣ Εμμανουήλ Τ. 57
9 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Παντελής Ε. 34
10 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΣ Ταξιάρχης Ε. 22
11 ΚΟΥΤΡΗ Παναγιώτα Σ. 31
12 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ Μιχαήλ Δ. 44
13 ΛΑΚΟΥΡΑΣ Γεώργιος-Νικόλαος Γ. 97
14 ΜΠΑΛΑΛΗΣ Δημήτριος Σ. 35
15 ΜΠΑΛΗΣ Παναγιώτης Κ. 38
16 ΝΙΩΤΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Ι. 66
17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Νικόλαος Π. 54
18 ΟΡΦΑΝΟΣ Αντώνιος-Ανδρέας Β. 19
19 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ Αναστάσιος Γ. 32
20 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Μαρία Θ. 56
21 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Σταμάτιος Ι. 22
22 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ελένη Ι. 36
23 ΠΑΡΑΓΙΟΣ Εμμανουήλ Γ. 30
24 ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ Νικόλαος Σ. 30
25 ΣΑΒΒΕΝΑΣ Γεώργιος Ε. 50
26 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Δ. 18
27 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γεώργιος Ε. 21
28 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ Παρασκευή Τ. 51
29 ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ Μιχαήλ Κ. 28
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
30 ΧΑΤΑΣ Δημήτριος Κ. 32
31 ΧΑΤΖΑΚΗ Τσαμπίκα (Μίκα) Γ. 74
32 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Θ. 35
33 ΧΡΥΣΗΣ Κωνσταντίνος Β. 38
34 ΧΡΥΣΙΔΗ ’ννα Δ. 18
35 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ Γεώργιος Ν. 46

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.)
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΑΡΓΥΡΟΥ Νικόλαος Γ. 39
2 ΓΕΡΑΚΙΟΣ Νικήτας Σ. 23
3 ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΛΗΣ Γεώργιος Δ. 5
4 ΓΙΩΤΑ Μάνια Κ. 14
5 ΓΛΥΝΟΣ Ιωάννης Σ. 118
6 ΓΟΥΜΑΡΑΣ Ιωάννης Γ. 17
7 ΖΑΧΑΡΙΟΥ Ζαχαρίας Π. 26
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος Γ. 21
9 ΖΟΥΜΠΑΣ Αντώνιος Ε. 33
10 ΚΑΛΑΦΑΤΑ Ιακωβίνα Ν. 28
11 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γεώργιος Θ. 71
12 ΚΑΠΝΟΥΛΛΑΣ Κωνσταντίνος-Μιχαήλ Ι. 24
13 ΚΑΤΑΚΟΣ Γεώργιος Π. 23
14 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ Δήμητρα Μ. 26
15 ΚΟΖΑ Χρυσαφίνα Ν. 23
16 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ Στέφανος Ε. 37
17 ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ Κωνσταντίνος Μ. 5
18 ΜΑΡΓΙΕ Αναστασία Ι. 30
19 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ Νικόλαος Π. 36
20 ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ Αναστάσιος Σ. 12
21 ΠΑΛΑΙΟΥ Καλλιόπη Ν. 46
22 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Νικόλαος-Ελευθέριος Μ. 15
23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Γεράσιμος Τ. 45
24 ΡΑΜΜΟΣ Νικόλαος Π. 61
25 ΡΟΥΦΑΣ Γεώργιος Ε. 18
26 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος Μ. 13
27 ΣΛΙΜΑΝ Φώτης Ν. 58
28 ΣΤΑΦΥΛΑΣ Δημήτριος Γ. 20
29 ΣΤΕΦΑΝΟΥ Μαριάντζελα Ε. 31
30 ΣΦΥΡΙΟΥ Σταύρος Κ. 33
31 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Αναστάσιος Ι. 29
32 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Αντώνιος Σ. 27
33 ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ Μιχαήλ Β. 38
34 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ Μαρία (Μαρίζα) Λ. 73

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΩΣΙΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ Σωτήριος Γ. 34
2 ΓΚΟΓΚΟΣ Χρήστος Π. 17
3 ΖΟΥΜΠΑΣ Αντώνιος Μ. 27
4 ΚΑΤΩΓΑΣ Κλήμης Ι. 33
5 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ Γαβριήλ Κ. 9
6 ΜΕΛΕΝΟΣ Δημήτριος Μ. 54
7 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ανδρέας Ι. 16
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
8 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Παράσχος Ι. 7
9 ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ Μιχαήλ Π. 28
10 ΜΥΡΙΑΛΛΗΣ Αθανάσιος Μ. 22
11 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Αθανάσιος Β. 11
12 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Κωνσταντίνος Π. 10
13 ΣΑΛΒΑΡΗ Πολυτίμη-Χρηστίνα Β. 11
14 ΣΕΝΤΗ Καθολική-Θαρρενή Σ. 7
15 ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ Παναγιώτης Ε. 19
16 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ Κωνσταντίνος Ν. 17
17 ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ Εμμανουήλ Κ. 15
18 ΦΑΝΑΡΑΚΗΣ Γεώργιος Ι. 23
19 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Παύλος Γ. 26
20 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Αυγουστής Α. 18

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΓΛΕΝΤΗΣ Ελευθέριος Η. 8
2 ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ Αρμονία Μ. 10
3 ΖΕΡΒΟΣ Αντώνιος Ν. 11
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κλεόβουλος Ν. 14

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ Ανδρέας Α. 59
2 ΒΑΡΔΙΔΑΚΗ Ανδρονίκη (Νίκη) Γ. 31
3 ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ Αναστάσιος Θ. 17
4 ΓΡΥΛΛΗΣ Ιάκωβος Ν. 131
5 ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Παύλος Μ. 39
6 ΔΡΑΚΟΣ Δημήτριος Σ. 22
7 ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ Μικές Σ. 5
8 ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ Χριστόφορος Ν. 39
9 ΚΟΛΛΙΓΡΗΣ Γεώργιος Β. 23
10 ΚΟΤΛΙΔΑ Δήμητρα Α. 34
11 ΚΟΥΡΕΠΙΝΗ Καλλιόπη (Κέλλυ) Ν. 13
12 ΛΕΓΑΚΗΣ Ξενοφώντας Μ. 48
13 ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ Σταμάτιος Α. 43
14 ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ Παναγιώτης Ι. 19
15 ΜΠΕΡΤΖΟΥΑΝΗΣ Νικόλαος Κ. 13
16 ΜΩΡΑΙΤΗΣ Βασίλειος Α. 47
17 ΜΩΡΑΙΤΟΥ Παρασκευή Α. 31
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Αναστασία Α. 29
19 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ Μάρθα Κ. 20
20 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ Γεώργιος-Σίλας Δ. 31
21 ΠΡΕΚΑ Νίκη-Μαρία Σ. 22
22 ΣΟΦΟΣ Μιχαήλ Π. 27
23 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ Βαρβάρα Σ. 29
24 ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική Ν. 31
25 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη Α. 11
26 ΤΣΙΓΚΡΑΣ Ηλίας Κ. 61
27 ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ Σακελλάριος-Πρόδρομος Γ. 31
28 ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗΣ Κυριάκος Θ. 49
29 ΤΣΙΡΩΝΗΣ Γεώργιος Θ. 14
30 ΦΡΑΝΤΖΗΣ Φιλήμων Θ. 39
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
31 ΧΑΛΚΙΑΣ Νικόλαος Γ. 19
32 ΧΑΠΙΠΗ Χρυσούλα Μ. 22
33 ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ Αγγελος-Ευθύμιος Η.

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Ψηφίσαντες:
Έγκυρα:
Άκυρα:
Λευκά:
690
649
18
23
1 ΔΚΜ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 271
2 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.) 124
3 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΩΣΙΣ 53
4 ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 201
ΣΥΝΟΛΟ: 649
ΔΚΜ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
1 ΚΟΣΜΟΣ Θεόδωρος Κ. 56
2 ΚΟΥΡΤΗΣ Γεώργιος Σ. 52
3 ΚΟΥΤΡΗΣ Στυλιανός Θ. 37
4 ΜΠΙΛΛΗΡΗ Ευαγγελία Μ. 76
5 ΟΘΕΙΤΗΣ Σταύρος Ι. 51
6 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ιορδάνης Σ. 60
7 ΠΡΑΝΤΗΣ Αργύριος Π. 54
8 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ Δημήτριος Ι. 42

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.)
1 ΓΕΡΑΣΚΛΗΣ Δαυΐδ Ι. 59
2 ΚΟΣΜΑΣ Γεώργιος Σ. 87
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παρασκευάς Ι. 26

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΩΣΙΣ
1 ΑΘΕΝΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Ελευθερία Β. 47
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Παναγιώτης Ν. 48
2 ΖΑΡΙΦΗΣ Νικόλαος Γ. 61
3 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Κωνσταντίνος Μ. 18
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ’ννα Δ. 125
5 ΠΙΚΙΩΝΗΣ Δημήτριος Π. 74

Πηγή: dimokratiki.gr


Πείτε κάτι εδώ...
Είστε επισκέπτης
Διαφορετικά σχολιάστε ως επισκέπτης με ψευδώνυμο
Φόρτωση σχολίου... Το σχόλιο θα ανανεωθεί μετά 00:00.

Γίνετε ο πρώτος επισκέπτης που θα σχολιάσει.

Βρείτε μας στο Facebook